raty przez internet leasing przez internet

Chirurgia fantomowa według metody Vivien Nora Nix z IBF (Instytut Badań Fantomowych) w Niemczech. To nazwa metody wspomagania i przywracania organizmu do zdrowia.

Już jeden zabieg wyraźnie, trwale i skutecznie poprawia samopoczucie i punktowe funkcjonowanie organizmu, neutralizując źródło problemu zdrowotnego

Czas zabiegu: 30 – 90 minut.

Certyfikowany terapeuta: Kamil Kupiec

Operacje fantomowe należą od metod leczenia niekonwencjonalnego, w których zabiegi w ciele pacjenta przeprowadza się bez użycia chirurgicznego skalpela. Podstawowym założeniem jest istnienie wzorca energetycznego ciała fizycznego.

Chirurgia fantomowa wspomaga naturalne siły organizmu pacjenta w zwalczeniu wielu rodzajów chorób i dolegliwości.

Nasz umysł jest zdolny do wykreowania energii i zaopatrzenia organizmu w nią w taki sposób, aby można ją było wykorzystać do leczenia. Jeżeli wie się w jaki sposób to zrobić. Dzieje się tak gdyż myśl wpływa na materię na poziomie energetyczno-informacyjnym. Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić. Chirurgia fantomowa jest metodą bezpieczną, bezbolesną oraz nieinwazyjną i dlatego może stanowić uzupełnienie terapii klasycznej medycyny czy innych metod naturoterapii. Skutki operacji fantomowych są niewiarygodne.

Chirurgię fantomową stosuje się jako metodę wspomagającą przy:

 • dolegliwościach układu oddechowego
 • dolegliwościach układu krążenia
 • dolegliwościach układu kostno-stawowego
 • dolegliwościach kręgosłupa
 • zaburzeniach psychosomatycznych
 • stanach depresyjnych i nerwicowych
 • uzdrawianiu emocjonalnych urazów

Chirurg Fantomowy przywraca porządek i harmonię w ciałach subtelnych człowieka, a za tym idzie rozluźnienie i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania dotykanych miejsc. Podczas zabiegu mogą pojawić się różne odczucia np. ciepła, chłodu, mrowienia, wyciągania, jak również obrazy, wspomnienia.

Chirurgia Fantomowa jest metodą bezpieczną i bezbolesną, która skutecznie wspomaga leczenie klasyczne chorób i dolegliwości w różnym stopniu zaawansowania.

Jest również pomocna przy stanach depresyjnych i nerwicowych, zaburzeniach psychosomatycznych oraz urazach emocjonalnych. Terapię Fantomową można stosować także w celu rozładowania stresu, odprężenia, oczyszczenia, wzmocnienia i regeneracji organizmu, jak również dla ogólnej poprawy samopoczucia i podniesienia jakości życia.

UMÓW WIZYTĘ Z BADANIEM WRT:
e-mail: info@futuramedica.eu
tel.: +48 690 888 058883 457 888

Masz pytania? Napisz maila lub zadzwoń do nas albo wyślij SMS.

Prosimy o cierpliwość, nasi diagności są bardzo zajęci, starają się oddzwaniać.


FUTURA MEDICA:

 • 15 lat doświadczeń.
 • Usuniętych ponad 4750 borelioz i neuroborelioz (najwięcej w Europie), tysiące infekcji HPV, chlamydioz, paciorkowców, gronkowców, astm, cukrzyc , łuszczyc, RZS, stanów złego samopoczucia „niewiadomego pochodzenia” (to w 90% boreliozy…), autoagresji i In.
 • Produkujemy od 12 lat JEDYNE w EU urządzenie „biorezonansowe” do rozbijania ognisk zakaźnych i usuwania całych grup patogenów (jednocześnie), z rozpadem ich DNA – Dr OPTIMUS BIORESONANCE.
 • Rozpoczęliśmy procedurę wdrożenia normy medycznej ISO 13485,
 • Od listopada 2023 badania WRT - z całym protokołem usuwania HPV i innymi naszymi terapiami – będzie można realizować także w Warszawie i Gdańsku.
  DNI OTWARTE
  Udostępnij swoim znajomym link do pobrania zaproszenia na Dni Otwarte Futura Medica
  Dziękujemy za udostępnienie pliku.
  Zespół Futura Medica
  Facebook Instagram