Dziesiątki opinii naszych Pacjentów biznesowych i nie biznesowych są do udostępnienia w Gabinecie FUTURA MEDICA w Krakowie.

Poniżej losowo wybrane:

1. Pan JC, l 46, Przedsiębiorca z dużego miasta na Śląsku:

„Dzięki FUTURA MEDICA odzyskałem zdrowie. Walczyłem z boreliozą 15 lat i byłem o krok od wózka inwalidzkiego. Dziś znów jeżdże na nartach, mam sukces w biznesie, bo w końcu mam siłę się nim zająć. Cała moja Rodzina jest Wam wdzięczna. Także na komfortowej terapii domowej  i ‘pod prądem’ urządzenia Dr OPTIMUS”.

2. Pani AK, l.53, Manager w zagranicznym koncernie:

„Po 20 latach pracy w koncernie X byłam już nie tylko wypalona. Byłam chora. Hashimoto, cukrzyca, bóle w całym ciele, bezsenność. Marzyłam by zasnąć. Dodatkowo dzieci na studiach, też z problemami zdrowotnymi . Przyjaciel polecił mi FUTURA MEDICA i zakup urządzenia SH-01. Skorzystałam z pełnej terapii komplementarnej.  I przeżyłam szok! Po tygodniu zaspałam do pracy, bo zasnęłam jak kamień. Po 8 tygodniach szczypałam się sprawdzając, czy żyję, bo po przebudzeniu nic nie bolało. Wróciła kreatywność i zapał do realizacji zadań w firmie. Cud. Wysłałam dzieci na terapię…”.