raty przez internet leasing przez internet


  • -52,00 zł

Pakiet eBook i Audiobook: Szczęśliwa Spełniona Zdrowa

Nasz eBook i Audiobook "SZCZĘŚLIWA SPEŁNIONA ZDROWA" autorstwa Jacka Vita - to praktyczne narzędzie z afirmacjami i pytaniami programującymi, które pomogą Ci przeprogramować podświadomość na szczęście, sukces osobisty i dobre zdrowie!
Zawiera on praktyczne narzędzia w postaci afirmacji i pytań programujących, które pomogą Ci kochać i akceptować siebie bezwarunkowo, stawiać sobie wyzwania i wierzyć w swoje siły i potencjał. Pozwól sobie na nowe przygody i przekształcaj przeszkody w możliwości rozwoju. Zyskaj dobre zdrowie, energię przyciągającą tylko dobre rzeczy i dbaj o swoje potrzeby. Codzienne czytanie tych afirmacji pytań programujących oraz słuchanie Audiobooka zmieni Twoje życie! Zasługujesz na miłość, sukces i spełnienie!
Sprawdź, jakie zmiany możesz wprowadzić, korzystając z tego praktycznego narzędzia.

99,00 zł
47,00 zł -52,00 zł
Ilość

Raty (bank) na oświadczenie, w 15 min. Najtaniej!

i-Raty - raty online

Jak to działa?
Pytania programujące - prowokują umysł do szukania odpowiedzi na takie pytania. Pomogą nam zmienić naszą postrzeganą rzeczywistość. Nasz umysł będzie teraz szukał potwierdzenia efektu, o który pytamy. „Czyż to nie jest wspaniałe, że czuję się zdrowsza/y z każdym dniem, że moja terapia jest skuteczniejsza z każdym tygodniem?”  Nasz umysł skupi się teraz na pozytywach, będzie zauważać tylko pozytywne myśli i zdarzenia, będzie szukać ich potwierdzenia i dopuści je do podświadomości.
Podświadomość zaś zrealizuje nasze tezy, zmieni pozytywnie nasze życie, naszą rzeczywistość.

Przeprowadzono badania na grupie kobiet w terapii raka piersi. Część tej grupy obok standardowej terapii miała  wspomaganie leczenia pozytywnymi wizualizacjami („PSYCHOLOGIA ZDROWIENIA”). Skutek: pacjentki ze wspomaganiem „PSYCHOLOGIĄ ZDROWIENIA” miały wyższe zanikanie komórek rakowych.
TO DZIAŁA BEZ WĄTPLIWOŚCI. To skuteczne wzmocnienie każdego leczenia, terapii.
Facebook Instagram