raty przez internet leasing przez internet


  • -52,00 zł

Pakiet eBook i Audiobook - Psychologia Zdrowienia: Przeprogramuj podświadomość dla uzdrowienia

Dla KAŻDEGO CHOREGO.

Wspomaga skutecznie proces zdrowienia. Zdrowie jest w Twoim umyśle, podświadomości.

Co zawiera? Pytania programujące (!!!), zmiana negatywnych przekonań, programów i blokad – w pozytywne treści oraz wizualizacje dobrego zdrowia i dobrostanu,  medytacja z pytaniami programującymi.

Zaprogramuj się na dobre zdrowie i długowieczność.

Przeprogramuj podświadomość dla UZDROWIENIA.

To proste i bardzo efektywne narzędzie wspomagające każdą terapię.

Pomaga zmienić swoje życie na zdrowsze i  szczęśliwsze. Zmienia depresyjne myślenie o swojej chorobie i o problemach, w efektywne dążenie do osiągnięcia dobrego zdrowia i osiągnięcie dobrostanu psychicznego, radości życia, lepszej perspektywy życiowej.

99,00 zł
47,00 zł -52,00 zł
Ilość

Raty (bank) na oświadczenie, w 15 min. Najtaniej!

i-Raty - raty online

CASE. BADANIA!

Przeprowadzono badania na grupie kobiet w terapii raka piersi*. Część tej grupy obok standardowej terapii miała wspomaganie leczenia pozytywnymi wizualizacjami. Skutek:  pacjentki ze wspomaganiem „PSYCHOLOGIĄ ZDROWIENIA” miały wyższe zanikanie komórek rakowych.

TO DZIAŁA, POMAGA. Wspomaga leczenie, terapię.

* Publikacje 2002, 2008

1. ODZYSKAJ ZDROWIE DZIĘKI PROGRAMOWANIU PODŚWIADOMOŚCI – eBook i Audiobook  "Psychologia Zdrowienia" to klucz do lepszego zdrowia i pełni życia. Dzięki prostym medytacjom i pytaniom programującym, zmienisz negatywne myśli na pozytywne, uzdrowisz swoje ciało i umysł na stałe. Badania kliniczne dowodzą skuteczności tego narzędzia, które pomaga w powrocie do zdrowia każdej osoby choremu.

2. WIZUALIZUJ SWOJE ZDROWIE I UZDROWIENIE - Ta medytacyjna podróż pozytywnego programowania podświadomości przyniesie Ci zdrowie i radość życia, o jakiej zawsze marzyłeś/marzyłaś. Przezwycięż traumy i negatywne przekonania, zobacz siebie jako osobę zdrową i pełną energii. Dołącz do tysięcy innych, którzy dzięki tej praktyce odzyskali zdrowie i szczęście.

3. ZMIENIAJ MYŚLI I PODŚWIADOMOŚĆ -  ZMIENISZ ŻYCIE - Przejdź przez transformacyjną podróż, która pomoże Ci odbudować zdrowie i harmonię w Twoim życiu. Odkryj moc pozytywnego programowania podświadomości i zobacz, jak zmiana myśli prowadzi do zmiany zdrowia. Każdy oddech przynosi Ci coraz lepsze samopoczucie - zacznij już teraz!

Jak to działa?

Pytania programujące prowokują umysł do szukania odpowiedzi na takie pytania. Pomogą nam zmienić naszą postrzeganą rzeczywistość. Nasz umysł będzie teraz szukał potwierdzenia efektu, o który pytamy. „Czyż to nie jest wspaniałe, że czuję się zdrowsza/y z każdym dniem, że moja terapia jest skuteczniejsza z każdym tygodniem?”  Nasz umysł skupi się teraz na pozytywach, będzie zauważać tylko pozytywne myśli i zdarzenia, będzie szukać ich potwierdzenia i dopuści je do podświadomości.

Podświadomość zaś zrealizuje nasze tezy, zmieni nasze życie, naszą rzeczywistość.

PSYCHOLOGIA ZDROWIENIA zmienia nasze negatywne programy i przekonania, pamięć negatywnych traum, wewnętrzne blokady, w pozytywną pamięć zdarzeń przeszłych. A medytacja połączona z wizualizacją i pytaniami programującymi, podsuwa umysłowi efekt końcowy w postaci dobrego zdrowia, pozytywnej zmiany nawyków, zdrowej diety, czy dbania o siebie. 

Oczywiście efekt końcowy wymaga systematyczności i regularnego czytania eBooka czy odsłuchiwania Audiobooka. Zalecam minimum 2 x dziennie. Do skutku.

Życzę wytrwałości.

Jack Vital

WWW.FUTURAMEDICA.eu

Facebook Instagram